Moda/Fashion

2017 Yaz – Terlik Modası

21 Temmuz 2017

Her geçen gün eskiye dönmeye devam eden moda sanıyorum ki bu yaz ayakları vurdu.. Bundan şikayetçi miyim bilmiyorum, aslına bakarsanız 80’ler 90’lar tarz olarak beni çok yansıtıyor yüksek bel pantolonlar bol kazaklar gibi gibi.. ancak ben bu yaz trend diyebileceğimiz şu yukarıda bulunan terlik ve benzeri terliklere aslında çok ısınamadım. Bunun tarifini nasıl yapacağım bilmiyorum ama bana biraz itici bir görüntü oluşturuyor gibi geliyor belkideeee ben daha aaaa gerçekten iyiymiş diyebileceğim bir terliğe rastlamadım. Yine de bu ve buna benzer terlikleri giyenlere her zaman saygım var ki kimileri oldukça da iyi kullanıyor bu parçaları kombinlerinde..

Ancak yine bu yaz trend olan ve dışarıda her 10 kadından 15 inde gördüğümüz (şaka şaka!!).. Yine bu yaz trend olan ve oldukça da beğenilerek giyilen bir başka modelden bahsetmek istiyorum sizee benimde aldığım günden beri ayağımdan çıkmayan kimi arkadaşlarımın arayıp ayağına mı yapıştı diye serzenişte bulundukları bir model kendisii.. Şu üstte gördüğünüz model benim resmen milli terliğim hatta ayakkabım oldu diyebilirim. Rahatlıkta sınır tanımıyor bu terlikler, her şeyin altına uyması mı desem -ya da ben çok beğendim için her şeyle uyduğunu varsayıyorum..-  rahat olması mı desem rengi mi desem.. Ne desem ben bilemedim.. Ama hala bir terliğiniz yoksa ve de telik arayışındaysanız koşun alın hatta mümkünse aldırın ya da durun aldırmayın herkeste olursa pişti oluruz olmayalım ! Ya da olalım ne farkedeeer..

Bir başka model ise şu yukarıda gördüğün terlik. Bu terliklere ulaşmanız o kadar kolay ki her girdiğim mağaza da en az bir çeşit görüyorum bunlardan. Ben bu terliklerin en çok şu yanını seviyorum isterseniz akşam yemeğine giderken şıklığınızı koruyabilir isterseniz de sahile inerken o sporluğunuzu kaldırabilir. Ve oldukça da rahat görünüyor. En azından kapalı ayakkabılara oranla çok daha konforlu olduğu kesin..

Son olarak ise geçen yazdan beri modası geçmeyen ve hayatımızın her yerinde kullanılmaya uygun bu modelden bahsetmek istiyorum. Beyaz rengini bu yazım için araştırma yaparken gördüm ve resmen bayıldımmm!! Eğer sizde parmak arası olan terliklere karşı bir olmaz, hayır ben rahat edemiyorum, giyemem demiyorsanız sizin de hoşunuza gidecek hatta belkide aldıktan sonra ayağınızdan çıkarmayacağınız bir terlik olabilir kendisii..

Yazımın sonuna gelirken, bu yazıyı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim ve de ayrıca paylaşımını yaptığım terliklere nereden ulaşabilirim??? diyenler için de linkleri aşağıya bırakıyorum. Kendinize cici bakın şimdilik hoşçakalın !! 🙂  hiii bir de yorum bırakmayı unutmayın! 🙂

Birinci resimde bulunan terlik benzeri için tık tık..

İkinci resimde bulunan terlik benzeri için tık tık..

Üçüncü resimde bulunan terlik benzeri için tık tık..  tık tık2..

Dördüncü resimde bulunan terlik benzeri için tık tık.. Butiklerin kapandığı yazılmış ancak yakın zamanda yenileri açılır..

 

 

Mrvsdaily..

21.07.2017

Only registered users can comment.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir