Hakkımda

Benim Hakkımda/About Me

Merhaba! Ben Merve, 21 yaşındayım ve Pamukkale Üniversitesinde Mühendislik okuyorum. Okul hayatı dışında kıyafetleri, olması gerektiğinden fazlasına çıkmadan makyaj yapmayı, fotoğraf çekmeyi ve aynı zamanda çekilmeyi, yemek yemeyi, arkadaşlarımla zaman geçirmeyi, güzel şeyler okuyup güzel şeyler yazmayı, ruha dokunan müzikleri, hayvanları, yeri geldiğinde de yalnız başıma kafa dinlemeyi çok severim. Her günü en iyi şekilde geçirmeyi tercih ederim.

Güzel görünmenin yaşla alakalı olduğunu düşünmüyorum bu yüzden içinde kendini en iyi hissettiğin kıyafet senin kıyafetin düşüncesinde hareket ediyorum. Ve aynı zamanda bir insanın güzel olması için mükemmel olmasının gerektiğini de düşünmüyorum!

Blog Hakkında/About Blog

Bu blogda yazılarım daha çok moda, makyaj, yaşam tarzı, gezi, paticanlar.. hakkında. İlham verici ve hayat kolaylaştırıcı detaylar ve aynı zamanda bilmek isteyeceğinizi düşündüğüm tüyolar da burada yer alacak..

Bu blogda fikirler, yorumlar, sorular benim tarafımdan her zaman hoş karşılanacak bu yüzden çekinme yaz, sor!

Ayrıca instagram hesabımı da takibe almayı unutmayın ki oradan da etkileşim halinde olabilelim..

Kişisel instagram hesabımı da isterseniz buraya tıklayarak takibe alabilirsiniz.

Son olarak bu blogda yer alan bütün içerikler tarafımca hazırlanıp düzenlenmekte olup görsellerin ve içeriklerin izinsiz ya da kaynakça gösterilmeden paylaşılmaması beni mutlu eder..

Okuduğunuz için ve bloğuma uğradığınız için teşekkür ederim. Takipte Kalınn..

MrvsDaily..