Genel

Maybelline | Colossal Big Shot – Volum’ Express Mascara | İnceleme

18 Mart 2018

İyi haftasonlarıı herkese!! Umarım haftanız güzel geçmiştir ve bu güzel Pazar gününde bütün haftanın yorgunluğunu atmışsınızdır.. İnceleme yazılarına olan ilgi açık ve net ortada olduğu için hazır bu süreçte deneyimleme fırsatı bulduğum bir maskara hakkında düşüncelerimi, sizlere de fikir sağlaması açısından inceleme tarzında paylaşayım dedim.. Hiiiç uzatmadan inceleme kısmına geçiyorum.

Öncelikle her maskara inceleme yazımda bahsettiğim gibi şu konuya değinmeden geçmeyeceğim.. Aldığınız maskara isterseniz milyon dolarlık(!) olsun yine de etkisini tek bir kat uygulama ile göstermeyecektir.. Bu yüzden meskaranızın markası her ne olursa olsun mümkünse bol bol uygulayarak minimum 2 kat geçerek kullanın.

Etkisi: Ortaya koyduğu vaatleri yerine getiriyor diyebilirim. Evet uzatmada ve kıvırmada başarılı bir ürün olmasının yanında maalesef ki dolgunlaştırma kısmında ortalama bir başarıya sahip. Eğer ki kirpikleriniz gür değil ve de maskara uygulamalarında tel tel kalıyorsa bu maskara da bu sorunun ötesine geçemeyecektir..

Kalıcılık: Gün içerisinde kirpiklerinizde düşme ya da kirpiklerinizden rimelin pul pul dökülmesi sorunlarıyla karşılaşmayacağınızı kesinlikle söyleyebilirim.. Ancak sürekli elleriniz kirpiklerinizde olursa dökülmeyecek rimeller dahi dökülme yapacaktır bu unutulmamalı.

Akma: Akma eğer ki sizin göz çevreniz çok yağlı ise belki yapabilir. En azından bu rimeli alacak olursanız bu ihtimali göz önünde bulundurun. Zaten göz çevresi yağlı olan kişiler bilirler ki suya dayanıklı rimeller dışında çok az rimel akma yapmaz. Ancak ben bu rimelde böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Fiyat Performans Karşılaştırması: Fiyatı indirimlerden 15-20 lira aralığına düşmekte. Ve de bu fiyata oranla sağladığı ÜSTÜN PERFORMANS azımsanamayacak kadar yüksek.

Kirpikleri Yapıştırıyor mu? Hayır kesinlikle doğru uygulama uygulandığı takdirde kirpikleri birbirine yapıştırmıyor aksine yelpaze gibi açıyor kirpikleri ve çok hoş bir görünüm sağlıyor.

Temizlik: Temizlemesi, herhangi bir makyaj temizleme suyuyla(ben Garnier markasına ait makyaj temizleme sularını kullanıyorum) gayet rahat bir şekilde yapılıyor. Etrafa bulaşarak temizlemeyi daha da zorlaştırmıyor.

Benim yeni yeni deneyimlediğim ve de etkisini oldukça çok beğendiğim bir rimel oldu. Şikayet olarak ya da kötü bir özellik olarak hakkında söyleyebileceğim neredeyse hiç bir şey yok. Bu yüzden gönül rahatlığıyla hem uygun fiyatlı hem de performansı iyi olan bu rimeli alabilirsiniz. Rimelle alaklı başka merak ettiğiniz şeyler varsa aşağıda sorabilirsiniz..

Yazımı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ediyorum kendinize cici bakın!! 🙂

MrvsDaily.

18.03.2018

İnstagram için tık tık..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir