Öneri

Wake Away Coffee Denizli

26 Haziran 2019

Wake Away Coffee, nedir,  ne değildir, nerededir, nasıl bir yerdir.. soruları bilirsiniz daha fazla uzatabilirim çünkü bu yeteneğe sahibim. Ama şanslısınız ki sizleri bu sorularla sıkmak yerine Wake Away’i direkt anlatmaya başlamayı tercih ediyorum. Konumuza başlamadan öncede, siz hiç bir şey demeden kendimi tebrik etmek istiyorum yaklaşık bir buçuk aydır buraya yeni bir şeyler koymadığım için (!) Siz beni eminim ki anladınız. Neyse ki geri dönüş adımlarını bu güzeller güzeli kahveciyle yapıyorum. Giriş kısmını uzatmıyor konuya dalıyorum.

Waka Away Coffee Fiyat Performans Değerlendirmesi

Wake Away’i ilk önce arkadaşlarımdan 3. nesil kahveci olarak duydum. Acaba ne olaki bu 3. nesil kahvecilik sorusu aklımda uyandı ve beraberinde merak duygumu da kabarttı. Son zamanlarda kahvecilikle alakalı maalesef ki değişen algılar ve değer yargılarıyla birlikte insanlar yeni bir mekan açıldığı zaman çoğunluk kahvesinden ziyade ortamın kalabalıklığına ve mekanının güzelliğine bakıyor belirli bir süre yükselişte olan kafeler bir süre sonra yeni kafelerin açılışı ile beraber düşüşe geçiyor. 3. nesil kahveci olarak söz edilen kafelerde ise durum biraz kahveye saygı duyma çerçevesinde ilerliyor. En azından benim araştırmalarım sonucunda durum böyle. 3. nesil bir kahve sizin önünüze gelmeden bir çok adımdan geçiyor(muş). Ben şimdi size detaylarıyla 3. nesil kahve nedir nasıl yapılır tabii anlatmayacağım. Ama isim vermeden bir kıyaslama yapmak istiyorum. Bildiğinize emin olduğum bir kahve markası mekanında içtiğim iced Mocha ile Wake Away’de içtiğim iced Mocha arasında size 214235 tane fark sayabilirim. Biri alelacele yapılmış biri uğraşılmış. Ayrıca Wake Away bünyesinde sadece uğraşılmış kahveleri barındırmıyor, atıştırmalıklarını da mutlaka tatmalısınız. Ürünlerinin tatları bir yana, çalışanların işini severek yaptığı o kadar belli ki müşteriye ilgi, alaka konusunda oldukça başarılılar. Hatta öyle ki, son zamanlarda gittiğimde denk geldiğim için buna da yer vermek istiyorum, işe yenice başlamış birinin öğrenmeye karşı duyduğu isteği daha eski bir çalışanla konuşurlarken şahit oldum. Bu arada işe yeni başlamış olmasına rağmen kahveleri hiç de fena yapmıyordu :). Şimdi gelelim mekanın kendisine. Öncelikle böyle aşırı kalabalık mekanların hastasıysanız sizi lütfen yazımızın kenarına alalım öyle bir mekan yazısı yazarsam onu okursunuz. Wake Away oldukça küçük ve oldukça sıcak bir mekana sahip. İnanın Denizli’de daha önce sokak arasında bu kadar salaş ve bir o kadar da güzel ve sakin ve bir o kadar da rahat bir mekan daha önce görmedim. Denizli 3.nesil kahvecilik konusunda bence ilk sıralara Wake Away’i yazmalı! İsterseniz arkadaşlarınızla gidin harika bir kahve eşliğinde kaliteli sohbetler edin, isterseniz de bilgisayarınızı alın gidin işlerinizi hatırlı bir kahve eşliğinde halledin. Ve yazımın sonuna gelirken de şunu söylemeden edemeyeceğim.. Eğer ki Wake Away’e giderseniz kesinlikle balkon kısmındaki masada bir kez de olsa oturun derim. Hele bir de hava serin ve yanınızdaki arkadaşlarınız yıllardır tanıdığınız dostlarınızsa harika vakit geçireceksiniz bana inanın. :))

Wake Away ailesine bu yazıda kullandığım görselleri kullanmam için izin verdikleri için teşekkür ediyorum. Ve sizleri Wake Away’in instagram hesabını buraya tıklayarak ziyaret etmeye davet ediyorum. Kendinize cici bakın öptüüm 🙂

 

Merve ATİK.

MrvsDaily.

Only registered users can comment.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir