Makyaj/Make Up

Yeni Makyaj Trendi | Makyaj Silikonu

17 Temmuz 2017

Uzun zamandır gündemde olan bir şeyden söz etmek istedim-hazır deneyimlemişken!!-

Hakkında çok şey söylendi kimi çok beğendi kimi beğenemedi ve ilk çıktığı günden beri herkesin merak konusu olmayı başaran bir ürün kendisi ama üzülerek söylemeliyim ki ben pek beğenemedim bu makyaj silikonunu.

Peki beğenemedim diyorum da neden??

*Uygulamaya çabaladığım ilk ürün CC krem oldu. Biliyorsunuz ki CC kremler yüzdeki renk eşitsizliklerini gidermek amacıyla kullanılıyorlar ve uygulandığı yüzeyin rengini alıyorlar. Bende silikonun üzerine CC kremi sıktım ve yüzüme sürmeye başladım ve de ne göreyim rengi benim yüzümün en az üç ton koyusu oldu..

*Ve ben yine de pes etmedim bu seferde şansımı fondötenden yana kullanmak istedim-bir ürün deneyip bu sonuca varmadım yani!!- aynı şekilde ürünün üzerine biraz fondöten koydum ve yüzüme nokta nokta eşit bir şekilde sürdüm ve sonrasında da yaymaya başladım ancak bu seferde başıma ne gelse beğenirsiniz ?? fondöten yüzümde hem çamurumsu hemde çizgi çizgi kaldı..

*Son olarak ise -hala pes etmemişim..- bb concealer göz altı kapatıcısını denedim. Sonuç yine aynı yüzüme eşit bir şekilde dağıtamadım ve ürünü yüzüme yediremedim.

Peki Bunca Şeye Rağmen Vaadlerini Yerine Getiren Bir Ürün mü?

*Bu silikon olayını ilk çıkaran firma oldukça iddaalıydı.. Bu ürün ile cilde uygulanacak bütün ürünleri uygulayabilir ve kesinlikle iyi sonuç alabilirmişiz. Ayrıca makyaj silikonu üzerine uygulanan hiç bir ürünün silikon tarafından emilmediği de iddaalar arasındaydı. Firma en azından böyle söylemiş. Firmanın iddaalarından benim deneyimlerim sonucunda tek başaralı olan konu kesinlikle ürün emmiyor oluşuydu.

Bu görüşler benim nacizane düşüncelerim. Belki de ben yanlış kullanmış olabilirim ancak gözlemlerim bunlardı. Hani merak eden, almak isteyen vb. kişiler olur küçük bir bilgilendirmede bulunmak istedim.

                                                                           13.04.2017

                                                                            MrvsDaily.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir