Genel

YorumluYorum Amber’in Hayati

6 Nisan 2019

YorumluYorum serisinin yeni yazısından herkese selam! Bu yazı için uzun süredir izlediğim, ve en başlarda oldukça düzenli videolar yükleyen ama sonrasında uzun bir ara verip tekrar YouTube’a dönen Amber’i seçtim bugün. Amber’in Hayati ismindeki Youtube kanalında oldukça sevecen videolar paylaşan biri Amber. Hayatı oldukça düzenli görünen ve özellikle güne çok erken başlayan biri(en çok imrendiğim nokta kesinlikle bu özelliği). Bu yazı için seçtiğim video Amber’in son yüklediği “takipçilerim bir günümü yönetti!” videosu. Son zamanlarda YouTube içerisinde oldukça popüler olan bir video içeriği ve açıkçası oldukça zevkli videolardan biri bana sorarsanız. Gelin yorumlaramı geçelim!

Amber, çektiği videolara oldukça özen gösteren biri benim gözümde. En başlarda bu işte oldukça güzel yol almıştı ama, sonrasında nedenini ben de bilmiyorum bir ara verdi bu süreç içerisinde ilerleme alamasa dahi şu an tekrar Youtube’a döndü ve hayatından kesitleri oldukça eğlenceli ve güzel bir şekilde bizlerle paylaşıyor. Son videosu olan takipçilerim bir günümü yönetti’de ise takipçilerine sıradan şeylerin yanında ekstrem şeylerde sormuş bana sorarsanız. Havanın denize girilemeyecek kadar soğuk olmasına rağmen, takipçileri seçti diye denize girme çabalarından tutun harika bir kano seyaheti bile bu videoda mevcut. Ancak hiç şüphesiz bu videoda benim en çok beğendiğim kısım kesinlikle çocukluk evini ziyarete gitmesi oldu. Belki böyle bir ziyaret girişimi benim de aklıma gelirdi ancak kesinlikle evde bulamama ihtimalimi düşünerek bir yazı ve çikolata gibi incelik yapmak aklıma gelmezdi. Ziyaret girişimi olumsuz sonuçlansa dahi oraya gitmesi küçükken yaşadığı evi uzaktan bile olsa görmesi duygulandırıcı bir noktaydı. Videoda en çok güldüğüm nokta ise Amber’le bütünleşmiş olan inci küpeleri takipçileri tarafından seçilmediği için Amber’in belki de ilk kez püsküllü küpeleri takmasına sebep olmasıydı. Takipçileri ne derse resmen yaptı denize girmekten tutun da püsküllü küpelerden, kano yapmaya kadar.. Amber’i ve Amber’in Hayatı’nı seyretmek bana keyif veriyor belki sizlere de keyif verir diye YouTube hesabının linkini buraya bırakacağım. Dilerseniz YouTube hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

YorumluYorum serisinin bu yazısının da sonuna gelmiş bulunmaktayız. Ben bu seriyi oldukça çok sevdim! Sizin de yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca bir başka YorumluYorum yazısı için şuracığa tıklayabilirsiniz. Eksik gördüğünüz ya da beğendiğiniz noktaları yorum olarak bırakabilirsiniz. Kendinize cici bakın! Bir sonraki yazıda görüşürüz. 🙂

Merve ATİK

MrvsDaily.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir