Paticanlar/Dear Paws

167 Kedi ve 9 Köpeğe Bakmak | İyi Kalpli İnsanlar

17 Temmuz 2017

 

Her zaman bir lafım vardır, “Eğer bir gün evlenmez ve kendi evimde yaşamaya başlarsam onlarca kedi ve köpek sahiplenir onlara evimin bahçesinde doğal ortamlarını aratmayacak bir yaşam alanı oluştururum..” işte bugün net dünyasında gezinirken bu lafımın can bulmuş haliyle karşılaştım ve bende bir mutluluk tebessümü oluştu. “GERÇEKTEN BÖYLE İNSANLAR VARMIŞ BEEE !!” dedim.

63 yaşında olan Ayşe Teyzemiz tamı tamına 167 kedi ve 9 köpeğe yaşam alanı sunmuş durumda. Bankacılıktan emekli olan Ayşe Teyzemiz gelirinin de büyük bir kısmını yaşam kaynağım dediği hayat yoldaşlarına harcıyor. Bunun yanında kedi motifleriyle süslenmiş el emeği göz nuru bandana ve eldivenlerini de mama karşılığı satıyor. Emekli olduktan sonra Antalya’ya bağlı Kaş ilçesinin Bezirgan mahallesine yerleşen Ayşe teyzemiz çevredeki komşuları rahatsız oluyor diye kalkan mahallesi yakınlarındaki arsasına taş ev yaptırarak buraya taşınmış.. Her şeyden güzeli bu kadar çok hayvanın her hava şartında kalabilecek yeri, yiyebilecek bir kap yemeği dışında doyasıya ve özgürce doğal ortamında yaşama şansına da sahip olmaları.. Yani eve kapatılmış durumda değil hiç biri.

Son olarak Ayşe Teyzemiz daha uzun yıllar el emeklerini mama karşılığı satarak hayat yoldaşlarına bakabilmek için yardımlarınızı bekliyor Ayşe Teyzemize facebook hesabından ulaşabilirsiniz. bkz: burayatıklayarak şirin mi şirin kedi motifli bandanalara mama karşılığı ulaşabilirsiniz. Kendinize cici bakın şimdilik hoşçakalın!! 🙂

                                                                                                                                                                                   11.04.2017                                                                                                                                                                                                   MrvsDaily.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir