Makyaj/Make Up | Öneri

Absolute Newyork Icon Palette | Twilight | İnceleme

9 Kasım 2017

Merhabaaa!!  Far paletlerine karşı oldukça fazla ilgim olduğunu asla ama asla inkar etmeyerek cümlelerime başlamak istiyorum. Makyajın dilediğimizce yapılıp istediğimiz zaman ise silerek eski halimize gelebileceğimiz bir sihri var.. Ve ben bu sihrin farkına vardığımdan beri, yeni bir şeyler alıp denemeyi, yeni stiller üzerine yoğunlaşmayı ve sevmediğim zaman hemencecik silip eski halime dönmeyi oldukça çok sevdim.

Gelelim bugün bloğuma misafir olan far paletine.. Yaklaşık 3 ay önce ülkemizde satışları başlayan bir marka ile geldim bu sefer.. Oldukça ünlü bir marka olmasının yanında Türkiye’de satışlar çok yeni olduğu için hakkında fazlada bir bilgim olmadan Gratis indirimden yaklaşık 22-23₺ civarında bir fiyata almıştım. Öncelikle söylemem gereken bir şey var kii bu fiyata bu kalite bence oldukça başarılı!! İndirimsiz fiyatı ise yaklaşık 50₺. Renk skalası oldukça geniş olmakla birlikte markanın buna benzer bir küçük paleti de mevcut. Beni ise cezbeden kısmı Urban decay’in meşhur Naked paletlerine olan benzerlikleri oldu.. Bende indirimi yakalamışken, elimde olmayan ve bir o kadar da sevdiğim renkleri barındıran Twilight isimli paletini aldım..

Gelelim renklerin mükemmeliyetlerin harikalığının şok eden etkisine..

Sol baştan renklerin isimleri;

Diamond,

Dawn,

Fairy,

Salmon

Clay,

Orchid,

Plum,

Boysenberry

Port,

Periwinkle,

Sapphire,

Caviar

Benim en çok sevdiğim seri ise kesinlikle ilk iki resimdeki seri oldu.. Palette gördüğünüz gibi oldukça canlı renkler hakim. Tozutma konusunda bence başarılı bir palet. Farlar özellikle parmağınızla uygulamalarda biraz daha kremsi hale geliyor ve tozutma resmen minimum oluyor. Kalıcılığa gelecek olursak eğer bu konuda da hakkını yiyemeyeceğim bir palet kendisi.. Yaklaşık 5-6 saat yüzümde kaldığı zamanlar oldu eğer ki bir baz ile desteklenirse mükemmele yakın sonuç alacağınızın garantisini verebilirim.. Ayrıca paketleme de oldukça özenli ve kaliteli..

Fiyatına oranla performansının gözle görülür derecede iyi olduğu göz önünde tutularak indirimlerde kaçırılmaması gereken bir ürün diye düşünüyorum..

Yazımı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim yazım ve palet hakkındaki yorumlarınızı yorum kısmında bildirirseniz çok sevinirim. Diğer yazılarım için Anasayfaya uğramayı da unutmayın.  Bir sonraki yazılarda görüşmek üzere kendinize cici bakın!!

Ayrıca beni instagramdan Mrvsdailyy takip edebilirsiniz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir