Moda/Fashion

Bir Küçük Hediye Bir Büyük Mutluluk | Anneler Günü Hediye Önerileri

17 Temmuz 2017

Hayatın her anında yaşamayı ve yaşımızı özellikle de kendimizi sevmemiz hatta belki de aşık olmamız gerektiği düşüncesindeyim. Neden mi bu düşüncedeyim?? Çünkü bir daha bu günü yaşamaya fırsatım, bu anı yakalamaya imkanım olmayacak o halde en mantıklısı her anında dolu dolu ve kendini severek yaşamak..

İşte tam da bu düşüncem sebebiyle hazır anneler günü de geliyorken canım annelerimize kendilerini her an da iyi hissetmeleri için onlara özel ve onlar kadar güzel hediye önerilerinde bulunmak istedim ve sizlerinde şu sıralar ne hediye alsam acaba diye telaşlanmaya başladığınızı düşünerek sizlerle paylaşmak istedim..

Şimdiden tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun!! 🙂

Öncelikle cep dostu olmak her zaman istediğim bir şey olduğu için de bu yazımın sonunda sizlere indirimlerden de bahsedeceğim. (İnternetten korkmadan alışveriş yapabilenlerin oldukça hoşuna gideceğini düşünüyorum..)

Sizlere ilham vermesi açısından seçtiğim ürünleri sırasıyla paylaşmadan önce kendi zevklerimden bahsetmek istedim. Baharında gelmesiyle daha renkli cıvıl cıvıl şeyler giyilebilmeye başlandı. Ve özellikle benim gibi fırfırlı cıvıltılı şeyleri sevenler bir ohh çekmedik değil. Bu yazımda sizlerle paylaşacağım ürünlerde cıvıl cıvıl şeylerin yanında sade ama bir o kadar şık olan ürünleri de paylaşmak istedim. Sonuçta anneler günü hediyesi olacakları için biraz daha oturaklı ama bir o kadar da gösterişli şeyler olmasını isteriz diye düşündüm..

Fırfırlı gömlek – ROMAN – 279

Omuz Pencereli Kuş ve Çiçek Aplikeli Gömlek – Twist – 259

Omuz Pencereli Bluz – Twist – 199

Sade Bluz – Twist – 169

Mom Jeans – Bershka – 109.95

Çiçek Desenli Tulum – Bershka – 119.95

Siyah Elbise – Bershka – 89.95

Online Alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirimli siteler

n11.com sitesini duymayanımız yoktur diye düşünüyorum ve anneler günü için yukarıda paylaştığım ürünlerin markaları da dahil bir çok indirim var.

Twist Özel Fiyatlar twist mağazasının online alışveriş sitesinde indirimli ürünleri bizlere gösterdiği bir sayfa ve oldukça güzel ürünler sezon fiyatlarının çok altında satışta.

trendyol.com da yine anneler gününü es geçmemiş ve oldukça iyi indirimler sağlamış.

Bershka mağazasının online alışveriş sitesinde bulunan kampanya sayfasında da güzel indirimler sizleri bekliyor.

*Paylaşılan görseller markaların online alışveriş mağazalarından alınmıştır

MrvsDaily

03.05.2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir