Genel | Öneri

Bitenler | Nivea – Garnier – Neutrogena

4 Ekim 2018

Sellam !! En son yazımın üzerinden çok fazla geçmeden bir diğer yazıyı kaleme alabilme sevinciyle yazıyorum bu defa bu yazıyı. ÇOK MUTLUYUM ! Bir çok youtube kanalında bitenler adı altında video izlemişsinizdir,  ben de düşündüm neden bitenler videosu oluyor da yazısı olmasın? İnceleme tadında, ufak ufak ürünler hakkında bilgiler de vererek uzzuuuun süredir kullandığım ürünleri paylaşmaya şimdiii başlıyorum.

Her şeyden önce kişisel bakımın ne kadar önemli olduğunu dile getirerek giriş yapmak istiyorum. Terlemek hepimizin doğasında olan bir durum olmakla beraber gerekli temizlik ve bakım yapılmadığı takdirde maalesef ki hoşlaşmayacağımız durumları ortaya çıkarıyor. Bu yüzden de kendimi bildim bileli kullandığım Nivea deodorantlardan bahsetmek istiyorum. Öncelikle yenilenen şişesini çok beğendiğimi dile getirmeden edemiyciiim 🙂 Yenilenmesiyle birlikte “dry Fresh” de nivea deodorantların içerisinde yer aldı ve ben “dry fresh”i denediğimden beri kokusu ve özellikle de 48 saat koruma özelliği ile elimden düşüremez oldum- bu deodorantla tanışmamı sağlayan canım anneme burdan teşekkürlerimi sunuyorum-. Uzun süreli koruması konusunda kesinlikle şüphe etmeyeceğiniz bir deodorant olmasıyla ön plana çıkan ve sektörde kendisine oldukça başarılı bir yer edinen Nivea Dodorantlarda benim özellikle tercih ettiğim pudralı olanları.

Temizlik, bakım demişken yüz temizliğini de ihmal etmememiz gerektiğini sanıyorum ki hepimiz biliyoruz. Yaklaşık 1.5 yıldır kullandığım makyaj temizleme suyum “garnier – micellar kusursuz makyaj temizleme suyu” Garnier markasının çift fazlı makyaj temizleme suyuyla alakalı inceleme yazıma da şuradan ulaşabilirsiniz. Çift fazlı olanlarını ağırlıklı olarak suya dayanıklı makyajlar için kullanıyorum o yüzden kendisini henüz bitiremedim ama tek fazlı micellar suyu bitirdim ve yenisini hemencecik aldım. Makyaj yapmayı seviyoruz ancak çıkarmayı da bir o kadar sevmiyoruz. Ne kadar sevmiyor olursak olalım kesinlikle makyajı çıkarmadan uyumayalım. Ben tabi sadece makyajımı çıkarmakla yetinmiyor üzerine yüzümü temizleme jeli ile yıkıyorum. Bunun için de kullandığım ürün yaklaşık 1 yıldır “neutrogena hydro boost temizleyici jel” özellikle verdiği ferahlık hissini çok seviyorum aynı zamanda yüzü kirlerden çok güzel bir şekilde arındırıyor, temizlik hissini de size veriyor. Yıkama işlemi sonrasında tonik ile gözeneklerinizi sıkılaştırabilirsiniz.

Son olarak ise unutmamamız gereken en önemli kısım olan nemlendirme işlemi. Ben bunun için yaklaşık 2-3 yıldır neutrogena markasının yağsız yüz nemlendiricisini kullanıyorum. Yüzüm için yağsız nemlendiriciyi tercih etmemdeki en önemli sebep tabi ki de sivilcelere alt yapı hazırlamak istememem. Kullanacağınız yüz nemlendiricileri eğer ki oldukça yağlı bir içeriğe sahipse – kaldı ki zamanında başıma böyle bir durum geldi- yüzünüzü sivilcelerin basması an meselesiiiii !!! Dikkatli olmalısınız.

Kullandığım ürünler hakkında yaptığım yorumları okurken cilt tipimi de bilmenizde fayda olacağını düşünüyorum. Karma bir cildim var t bölgem yağlanmaya meyilliyken diğer bölgeler daha kuru.

Benim uzun süredir kullandığım, bittikçe yenilediğim ürünler bu şekildeydi. Eğer ki ürünlerle alakalı detaylı bilgiler hakkında yazmamı isterseniz merak ettiklerinizi dile getirin ki bir sonraki yazılarım için bende fikir oluşturabileyim. Yazımı buraya kadar okuduğunuz için çok teşekkür ediyorum kendinize cici bakın, bir sonraki videoda görüşürüz..

aaa unutmadan!

Beni instagramdan şuracığa tıklayarak takibe alabilirsiniz. Orada da güzel şeyler paylaşmaya çalışıyorum!! 🙂

Merve ATİK.

MrvsDaily.

04.10.2018

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir