Moda/Fashion

Bu Kış Dolabında Bulunması Gereken 3 Parça

29 Ekim 2018

Kabul edelim zamansız parçaları hepimiz çok fazla seviyoruz. Başlıkta bu kış yazdığına bakmayın bu yazı içerisinde paylaşacağım 3 parça kesinlikle sizi bir diğer hatta bir diğer kış dahi kurtaracak.. Bana sorarsanız eğer, renklerin modası hiç bir zaman geçmiyor zaman zaman bazı renkler öne çıksa da her zaman her renk kullanılabiliyor, yani renk konusunda serbest takılabilirsiniz. Şunu da söylemeden parçalara geçmek istemiyorum, tercihler her zaman sizindir ben bu yazıyı sadece fikir olması açısından yazıyorum ve aslında bu noktada da biraz benim tercihlerimi dinliyorsunuz. Umuyorum ki yazının geri kalanı sizi mutlu eder ben daha fazla uzatmadan başlıyorummm!!

1. Battaniye Tarzında Atkılar:

Kombinlerimiz içerisinde son yıllarda kendisine oldukça yer bulan, bir çok seveni olduğu gibi “ne o öyle battaniye ile mi çıktın?” diye söylenenlerin de çok olduğu büyük atkılar. Kesinlikle sevenler tarafındayım ve şiddetle de her kadının dolabına en azından bir tane de olsa almasını tavsiye ediyorum. Peki, neden? diyebilirsiniz. Size hemen bunu açıklıyorum. Dilerseniz kıyafetinizin dışarısında bırakabileceğiniz gibi, oldukça soğuk olan havalarda da ceketlerinizin içerisinde vücudunuzu sararak soğuktan korunabiliyorsunuz. Piyasada bir çok markada farklı fiyat aralıklarında bulabileceğiniz bu atkılar hem hafif hem de bir o kadar sıcak tuttuğu için taşıması ekstra bir cekete göre de oldukça kolay.. En azından ben soğuk havalarda yanımdan bu tarz bir atkıyı ayırmıyorum ki üşüdüğüm an sarınıp ısınayım diye..

2. Bere/Şapka

Müjde!! Bu yıl tekrardan bereler, şapkalar moda. Geçen sene kış ayalarında olduğu gibi, hem kötü saç günlerinin kurtarıcısı hem de oldukça şeker görünmemizi sağlayan atkılar, şapkalar bu sene de herkesin ilgi odağı konumunda. Kulaklarımızın ve başımızın soğuk havalarda donmasını istemiyorsak dolaplarımızda yine en azında bir iki tane bere/şapka bulundurmalıyız.

3. Kalın Mont

Tabi ki de bir kışı daha montsuz geçiremeyiz değil mi? Ancak bunun için hem şık hem de kalın bir mont arayışına çıkmalıyız ki, soğuk havalarda üşütüp hasta olmak istemeyiz. Benim tercihim de uzun bir süredir kış aylarında favori halinde olan kürklü kalın montlar-hemen suni kürk kullanımına dikkat çekmek istiyor ve suni kürk kullanan markalardan alışveriş yapmanızı tavsiye ediyorum!!-. Hem sıcak tutan hem de her kıyafetimize uyum sağlayacak koyu renkli kalın montlar ise bence tercihimiz olmalı çünkü bu tarz montlar havaların en soğuk olduğu günler maalesef ki elimizin şık montlarımıza gitmesini engelliyor ee hal böyle olunca da her kıyafete uyum sağlaması gerekiyor. Tercih yine size kalmış.

Umuyorum ki size biraz fikir verebilmiştir yazdıklarım. Bana sorarsanız bulunması gereken ilk 3 şey kesinlikle atkı, bere ve kalın bir mont!! Sizin dolabınızın ilk üç favorisi ne yorumlarda bekliyorum 🙂

MerveAtik.

MrvsDaily.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir