Makyaj/Make Up

Clinique Blushing Blush Allık İnceleme

23 Ağustos 2019

Clinique markasının birçok ürünü gibi oldukça çok sevilen Clinique Blushing Blush hakkında detaylı olarak bir şeyler yazmak istiyorum. Öncesinde de şunu söylemeden geçemeyeceğim. Ben allık kullanmaya makyaja başladıktan aylar sonra alıştım ve alıştığım günden bu yana allık kullanmadan makyajımı tamamlamış gibi hissedemiyorum. Durum böyle olunca da piyasada olan bütün allıklar dikkatimi çekiyor hepsini alıp deneyimlemek istiyorum. Siz allık konusunda ben gibi misiniz bilmiyorum ama allık kullanımı konusunda size ufak bir tüyo verdikten hemen sonra Clinique Blushing Blush Allığı incelemeye başlayacağız. Makyaj yapmak istiyorsunuz ve makyajınızın bir bütün halinde durmasını isiyorsunuz ama uzun zaman harcamak istemiyorsanız, makyajınızda kullanacağınız allığı hem göz kapaklarınıza hem de yanaklarınıza uygulayarak bütünlük elde edebilir böylece far uygulamasını ortadan kaldırabilirsiniz. Ben göz kapaklarıma da allık uygulaması yaptığım zamanlar fırça olarak allık fırçası kullanıyorum asla aşırı özenli sürmüyorum sanki çok doğalmış gibi bir sonuç alıyorum bence kesinlikle denemelisinizz! 🙂

Clinique Blushing Blush Kalıcılık

Bir ürünün kalıcılığı hakkında yorum yapabilmek sadece kendi cildimde uygulamayla olmayacağı için bir çok forum, sözlük vb. sitelerde araştırmalar yaptım, kullanıcı yorumlarını okudum. Sonuç olarak ise vardığım nokta, yağlı ciltlerde ilk kullanımda gayet başarılı bir sonuç alınsa dahi kalıcılık konusunda maalesef ki sınıfta kalmış bir ürün. Clinique Blushing Blush yağsız bir ürün olduğu için, cildiniz normal ya da karmaysa gayet kalıcı bir sonuç alacağınızı dile getirmeliyim. Ayrıca sabitlenmesi ve homojen bir şekilde dağıtması oldukça kolay bir ürün.

Clinique Blushing Blush Renk Skalası 

Toplamda altı farklı renk skalasına sahip bir ürün. Alt ton olarak pembe, mercan, nude, kızıl/bronz tonlara sahip altı farklı renk.. Bence oldukça geniş bir skala mutlaka kendinize uygun bir renk bulabilirsiniz.

Renkler:

  • Innocent Peach
  • Bashful Blush
  • Pink Love
  • Aglow
  • Sunset Glow
  • Precious Posy

Clinique Blushing Blush Paraben İçeriyor Mu ?

İÇERMİYOR! Clinique Blushing Blush paraben, phthalates(makyaj malzemelerinde kullanılan bir tür kimyasal) ve parfüm içermiyor! Ve en güzel yanlarından biri kesinlikle bu.

Fiyat Performans Değerlendirmesi

Güncel fiyatı 215 lira olan bu allık verdiği performans, kalıcılık ve uzun süre dayanması konuları göz önünde tutulduğunda gayet başarılı bir ürün. Kiminize göre fiyat olarak dudak uçuklatacak bir fiyat gibi gelse de uzun süre kullanım ömrü olduğu için değerlendirilebilir bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Clinique Online satış için buraya tıklayabilir ve bu ürüne ulaşabilirsinizzz 🙂

Only registered users can comment.

  1. Allık sürmeyi pek beceremiyorum fakat yinede alacAgım bundan bir tane oldukca etkili şeyler anlatmıssınız tesekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir