Genel

En İyi Bloglar / Takip Ettiğim Bloggerlar

17 Temmuz 2017

Nacizane fikirlerimi paylaşacağım bu yazımda bahsedeceğim bloggerlar ve blogları hakkında hiçte mütevazi davranamayacağım. Çünkü kendileri benim severek takip ettiğim ve bloğa merakımın artmasını sağlayan ayrıca blog oluşturma yolunda yardımcı olan bloggerlar.. Lafı hiiiç uzatmadan başlıyorum

1) blogacmak.com

Yeni yeni tanıştığım bir blog sitesi olmasına rağmen, akıldaki sorulara bu denli bir arada yanıt sağlayan çok çok nadir bloglardan biri kesinlikle blogacmak.com , aklınızda olan birçok soru işareti için şiddetle bu blog içerisinde bulunan makaleleri okumanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca makalelerini oluştururken analiz sonuçlarına önem vererek bilgiler veriyor kaldı ki bu konu bloğunuzun ilerleyebilmesi için oldukça önem arz ediyor..

2) wpmavi.com

Blog açma fikri kafamda oturmaya başladığı günden beri yazdığı profesyonel makaleleriyle blog oluşturma konusunda kafamdaki soru işaretlerini kaldırmaya oldukça yardımcı olan bir blog sitesi oldu. Yazdığı yazıların akıcılığından söz etmiyorum bile oldukça hatta olması gerekenden daha başarılı bir blog sitesi olduğunu düşünüyorum..

3) hizliadam.com

İş dünyası, kariyer, satış, pazarlama üzerine takip edilesi en iyi bloglardan biri yine hızlıadam. Yazım tekniklerinden tutunda sosyal medyadaki paylaşımlara kadar bir çok konuda yazıya sahip olan hızlıadam ‘ ı takip edin derimm..

4) suskumru.com

Kişisel bir blog olan suskumru oldukça geniş alanlarda yazı paylaşımı yapmakta. Gerek kendisiyle alakalı gerek tavsiye niteliğinde bir çok yazısını akıcı bir dil ile yazması yazılarının oldukça keyifle okunmasını sağlıyor. Girin bir göz atın derimm..

5) miskinkek.blogspot.com

Oldukça başarılı ürün tanıtımları ve güzellik üzerine özgün yazılarıyla tanıdım kendisini eğer sizde benim gibi güzellik üzerine yazıları okumayı seviyorsanız bu bloğu severek takip edeceksiniz..

Her içeriğini kendi belirleyen ve her yazısıyla ilham kaynağı olan bir blogger kendisi. Pek çok büyük markayla çalışıyor ve işini önemsediği her halinden belli oluyor çünkü pozitif enerjisini her zaman hissedebiliyorum. Çokta eğlenceli bir bloğu var. Göz atmanız sonucunda sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum..

7) cocobolinho

Hem bir doktor, hem bir anne, hem de başarılı bir blogger.. Sanıyorum ki işinden zevk almasa bu yoğunlukta bloggerlığı devam ettiremezdi. O kadar tatlı o kadar güzel o kadar sempatik bir blogger ki her paylaşımını çok beğeniyorum. İlham aldığım bloggerlardan biri yine kendisi. Sizinde bir göz atmanızı tavsiye ederim

8) mehmetcabar.com

Yazacağı konuyu seçtikten sonra sanıyorum ki konusunu en iyi en güzel yorumlayan blogger diyebilirim..Blog anasayfasında yazan kendisi hakkında yazısıyla tanıdım bloğunu ve o güzel hoş hakkında yazısından sonra takibe değer bir blog olduğunu anladım yanılmamışımda..

9) leventisikli.com

Sanıyorum ki bugüne kadar okuduğunuz bütün gezi yazılarını unutmanızı isteyeceğim sizden.. Çünkü leventisikli bilinenin dışında güzel anlatımıyla gerçekten iyi işler çıkarmakta gezmeyi gezi hakkında şeyleri öğrenmeyi seviyorsanız girin derim bloğuna..

10) kelimelerbenim.com

Blogu oldukça güzel görünümlü ve bildiklerini, yazmak istediklerini aktarma konusunda oldukça başarılı bir blogger, yazılarını severek ilgiyle okuyorum. Güzel yazılarından en az birini okuyun derim..

11) seraptan.com

Güzellik, aile, moda ve daha fazlasını öyle samimi bir dille yazıyor ki bayılarak okuyorum yazılarını ve kendisini severek takip ediyorum. Sizinde yazılarında muhakkak kendinizden bir şeyler bulacağınızı düşünüyorum..

12) simayyilmaz.com

Bu yazının içerisinde simayyilmaz olmazsa olmazlardandı benim için kendisini severek takip ediyorum ve o kadar tatlı samimi biri ki sizde girin bir görün istedim ve pişman olmayacağınızın garantisini verebilirim..

13) Gizzzy / Gizem İpek

Kendisini instagramdan takip ediyorum ve oldukça güzel bir instagram tasarımı olduğunu düşünüyorum.. Paylaşımlarını severek takip ediyorum sizde bir bakın deriiiimm..

Yazımını sonuna gelmek üzeresiniz ancaaak şunu demem gerekiyor ki sayısız blog sitesi takip ediyorum içlerinden en beğenerek en severek takip ettiklerimi ve sizin içinde yararı olabilecek size ilham verecek tarzda olanlarını seçmek istedim anca bu kadar eleyebildim!!!. Umarım sizde yukarıdaki blogları ve yazımı beğenir takibe alırsınız.

Ayrıca buraya kadar okuduysanız yeni YouTube kanalımdaki ilk videomu izleyip video hakkındaki yorumlarınızı video altına yapabilirsiniz ayrıca abone olup bana destekte olabilirsinizzz. Buraya tıklayarak videoma ulaşabilirsiniz 🙂

Hepinizin gözlerinden öpüyorum(neden göz denir bilmiyorum amaaa) kendinize cici bakınn Hoşçakalınnn :))

MrvsDaily.

03.06.2017

Only registered users can comment.

  1. Suskumru ve kelimelerbenim çok beğendiğim ve sıkı takip ettiğim nadir bloglardandır.

    Wpmavi alanında oldukça başarılı ama bazı yazılarının gereğinden uzun olduğunu düşünüyorum.

    Sizin bloga da ilk kez denk geldim bu arada. Bu nedenle hem bir merhaba demek, hem de bir yazınıza yorum bırakmak istedim.

    Sevgi ve selamlar 🖐️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir