Makyaj/Make Up | Öneri

Farmasi Zen Maskara İncelemesi

6 Kasım 2017

Merhabaa!! 🙂

Sizlere çok güzel bir maskara önerisi ile geldim bu sefer.. İnstagramdan takip edenler için daha önceden inceleme yorumlarımı paylaşmıştım ancak bir de siz sevgili blog okurlarım canlarım kanlarım için paylaşmak istedim.. Belki de benden daha önce başka yerlerde karşılaştığınız bir maskara da olabilir bu.. Ancak maalesef ki ben kendi ön yargılarım sebebiyle hiç almaya cesaret edemeyerek farmasi ile tanışmayı hep erteliyordum..

Gelelim maskaramıza;

Öncelikle sizlere bende bıraktığı iyi etkilerinden bahsetmek istiyorum..

  1. Kokusu kesinlikle diğer maskaralar gibi ağır değil.
  2. Çok ıslak bir ürün olmadığı için kirpikleri kesinlikle yapıştırmadan ayırıyor.
  3. Uzun kullanımda akma ya da dökülme gibi sorunlar yaşamadım(Bu cilt tipinden cilt tipine değişiklik gösterebilir.).
  4. Daha ilk katta ciddi anlamda kirpikleri uzatma yeteneğine sahip. İkinci katta ise sonuç inanılmaz bir şekilde  kirpiklerimi baya BAYA baya BAYA uzattı..

Gelelim Hoşlanamadığım Yönlerine;

  1. Bu konuda abartısız tek bir nokta var o da sanıyorum ki benim kirpik tipimle alakalı, gürleştirmedi sadece uzatma etkisi yaptı. Ama yine de bu sorun benim açımdan çok da bir sıkıntı teşkil etmediği için kullanıma devam etmekteyim.

Ve ben bu kullanım sonucu çok başarılı bulduğum maskarayı tabi ki de birilerine önermeden yapamıyorum. Eğer sizlerde böyle güzel bir maskara arayışındaysanız ve kirpiklerinizi yapıştırmasın tek tek ayırsın ve uzatsın istiyorsanız bu ürün tam sizlik nokta net.

Ayrıca yazımın sonuna gelirken bu ürünle tanışmamı sağlayan Sevgili Hacer Ablamı buradan çok çok öpüyorum. Eğer sizlerde bu ve benzeri ürünleri sipariş etmek ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız lütfen şuraya tıklayarak hacer ablanın sayfasına girip iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca geliş fiyatıyla satış yapıyor kendisii benden söylemesiiii.. 🙂

Ayrıca hafta başından iyi dileklerimi sizlerle paylaşmak istiyorum, umarım bu hafta herkes için keyifli,huzurlu, sağlıklı ve verimli geçer..

Yazımı buraya kadar okuduğunuz için teşekkürü borç bilir sizleri yorum kısmına davet ederim.. Yazdığınız her bir harf benim için çok değerliii.

Sizleri çok seviyorum kendinize cici bakın şimdilik hoşçakalın!!!

MrvsDaily.

06.11.2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir