Hakkımda

 

Benim Hakkımda/About Me

Merhaba ben Merve, 22 yaşındayım İstanbul Teknik Üniversite’sinde yüksek lisans öğrencisiyim. Okul hayatımın dışında gezmeyi, aşırısına kaçmadan makyajı, yeni yenide olsa vlog tarzı videolara kurgu yapmaya çalışmayı, gözüme güzel gelen kıyafetler ile kombinler yapmayı, hayvanları, arkadaşlarımla zaman geçirmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi , bildiklerimi bilmeyenler için yazarak anlatmayı, güzel şeyler okuyup güzel şeyler yazmayı, ruha dokunan müzikleri  ve de kimi zaman kendimle başbaşa kalıp kafa dinlemeyi çok seviyorum..

Güzel görünmenin yaşla alakalı olduğunu düşünmüyorum bu yüzden içinde kendini en iyi hissettiğin kıyafet senin kıyafetin, kendini en iyi hissettiğin makyaj senin makyajın düşüncesinde hareket ediyorum. Ve aynı zamanda bir insanın  mükemmelliğinin ona güzellik getirmeyeceğini, güzel olan herkesin de mükemmel olabileceğini düşünmüyorum.. DÖRT DÖRTLÜK DEĞİLİZ HİÇ BİRİMİZ, VE HİÇ BİR ZAMAN OLMAK ZORUNDA DA DEĞİLİZ..

 

Blog Hakkında/About Blog

Bu blogda yazılarım daha çok moda, makyaj, yaşam tarzı, gezi, paticanlar ve sosyal medya girişimleri.. hakkında. İlham verici ve hayat kolaylaştırıcı detaylar ve aynı zamanda bilmek isteyeceğinizi düşündüğüm tüyolar da burada yer alacak..

Bu blogda fikirler, yorumlar, sorular benim tarafımdan her zaman hoş karşılanacak bu yüzden çekinme yaz, sor!

Ayrıca instagram hesabımı da takibe almayı unutmayın ki oradan da etkileşim halinde olabilelim..

Kişisel instagram hesabımı da isterseniz buraya tıklayarak takibe alabilirsiniz.

Son olarak bu blogda yer alan bütün içerikler tarafımca hazırlanıp düzenlenmekte olup görsellerin ve içeriklerin izinsiz ya da kaynakça gösterilmeden paylaşılmaması beni mutlu eder..

Okuduğunuz için ve bloğuma uğradığınız için teşekkür ederim. Takipte Kalınn..

Merve ATİK..

MrvsDaily..