Öneri

Isana Göz Çevresi Bakım Kapsülü

24 Şubat 2021

Isana göz çevresi bakım kapsülü hakkında deneyimlediğim şeyleri sizlerle paylaşmak için bu yazının başına geçtim. Özellikle son zamanlarda çok fazla ürün alıp deneyimlemiyorum çünkü bu tüketim çılgınlığı beni gerçekten alışverişten soğuttu. Ancak yakın bir tarihte aldığım ve bir hafta boyunca düzenli bir şekilde kullandığım Isana markasına ait bu göz çevresi bakım kapsülünden bu blog içerisinde mutlaka bahsetmeliydim. Gelin size bu ürünün benim cildimde ne şekilde bir etkisi oldu onlardan bahsedeyim.

Ürün İçeriği

Öncelikle size ürünün içeriğinden kısaca bahsedeceğim. Argan yağı ve zencefil özü içeriyor. Argan yağı hem ciltte oluşan kırışıkları önlemek amacıyla hem de göz altı morluklarına iyi geldiği için kullanılıyor. Zencefil özü ise, yine kırışıklıklara karşı savaş için oldukça etkili bir öz. Kapsül içerisinde kahverengi alglerden elde edilmiş Kalpariane, Hyualuronik asit ve kolajen sentezinin sağlanmasına yardımcı oluyor. Yine kapsül içerisinde bulunan argan yağı ve squalene cildi kurumaya karşı koruyor.

Ürünün Cilt Üzerindeki Etkileri

Vaatleri arasında göz çevresindeki kırışıklıkları gidermek, göz çevresinin daha aydınlık ve eşit bir görünüme kavuşmasını sağlamak var. Kırışıklık giderme konusunda açıkçası uzun süreli kullanımdan sonra yorum yapılabilir ancak ben sadece bir paket yani 7 gün deneyimledim dolayısıyla da bu konu hakkında çok fazla bir yorum yapamıyorum ancak göz çevresine aydınlık bir etki sağlaması ve eşit bir görünüm sağlaması hakkında kesinlikle başarılı bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Ben açıkçası kullanım sonucunda göz çevremde soğuklar sebebiyle yaşadığım kuruluk ve kızarıklıktan kurtuldum. O gerginlik hissi geçti. Kırışıklık konusunda tekrardan söylemek istediğim bir şey var, oluşan kırışıklıkların bir ürün kullanımı ile çok da ortadan kalkacağını düşünmüyorum ancak bu tarz ürünlerin kullanımına kırışıklıklar oluşmadan önce başlanırsa önüne geçilebilir diye düşünüyorum. Bu tarz ürünleri kullanmadan önce bu bilgiyi de göz önünde tutmakta fayda var.

Fiyat Performans

Isana markasına ait bu göz çevresi bakım kapsülünü fiyatına oranla performansı konusunda da biraz yorumlamak istiyorum. Yaklaşık 20₺ gibi bir fiyata sahip indirimde ise 10₺ gibi bir fiyata ulaşabiliyorsunuz. Açıkçası bu fiyata performans olarak oldukça başarılı bir ürün. Fiyatı sebebiyle “bu ürün kullanılır mı ya” diyenler için ben 7 günlük kullanımım sonucunda negatif bir etki yaşamadım ve kullanılabilir olduğunu düşünüyorum. Tabii farklı cilt tiplerinde farklı tepkiler de gösterebilir dolayısıyla temkinli olmakta fayda var.

Isana göz çevresi bakım kapsülü hakkında deneyimlerim sonucunda sizlerle paylaşmak istediğim şeyler bu kadardı. Umuyorum ki bilgilendirici bir yazı olmuştur. Bu tarz yazılar eğer ki ilginizi çekiyor ve sizlere yardımcı oluyorsa mutlaka aşağıya yorum olarak düşüncelerinizi bırakın ki ben de bu tarz yazıların devamlılığını getirebileyim. Yazımı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Bir sonraki yazılarımda görüşmek üzere kendinize iyi bakın sağlıkla kalın..

 

Instagram hesabım : @1merveatikk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir