Gezi

İstanbul’da Bir Gün #2

12 Ekim 2017

İstanbul’da bir gün içerisinde neler yapılır serisinin ikinci günüyle karşınızdayım! 🙂

Rumeli Hisarı/Hisar Cafe

Ayy bir saniye durur musun ? Poz veremiyorum gülmekten pozumu vererek başlıyorum anlatmaya!! 🙂

 

Aksilikler yine peşimi bırakmıyordu.. İstanbul’daki ikinci günümde sabahtan akşam üzerine kadar felaket bir şekilde yağmur yağdı.. Belli bir saate kadar dışarıya çıkamadık ancak bugünü kesinlikle boş geçiremezdik bizde bebek sahiline doğru yemek yemek için yola çıktık. Oldukça kalabalık olan trafik sayesinde de tahmin edersiniz ki fazlasıyla zaman kaybettik ancak İstanbul’daysanız bazı şeyleri göze almanız gerekiyor ÖZELLİKLE TRAFİK..! Neyse ki bebek sahiline vardıktan sonra çok yakınında bulunan(yaklaşık 3km) Rumeli Hisarın’da Hisar cafe’de akşam yemeğimizi yedik. Fiyat açısından oldukça uygun olan bir yerdi burası ve ben bu fiyatlara bu lezzeti bulduğuma bir de o kadar güzel manzara eşliğinde oldukça hoşnut olmuştum. Sizlerde eğer yolunuz düşerse uğrayın derimmm!

 

Etiler/EspressoLab

Sonrasında arkadaşlarımızla buluşmak için Etiler’de espressolab’e gittik. Gerek ortamı gerek dizaynı gerekse içecekleri açısından başarılı bir yerdi yine. Gayet salaş bir ortamı ve başarılı bir dizayna sahipti.

Şişli/Cevahir AVM & Rossmann

EspressoLab’ten sonra Cevahir avm’ye giderek biraz mağaza gezindik ama size asıl bombayı şuan anlatacağım sadece rossmann’a uğrayabilmek için arabanın tamponunu göremediğimiz taşa çarptık desem taş dediğime bakmayın koca bir blok şeklindeydi.. Kısa süreli bir hüzün yaşamış olsak dahi sonucunda güzel bir far paleti tabikide kaptım!! (Kaçırır mıyım bilirsiniz aslaa!! )

Bugün içerisinde hava şartlarından dolayı çok fazla bir şey yapamamış dahi olsak inanın çok zevkli ve eğlenceli bir gün geçirdik. Diğer günler daha güzel yerleri gezdik takipte kalın.! Bugünlük bu kadardı. Şimdilik hoşçakalın! Amaa gitmeden önce sizlerde İstanbul’a gittiyseniz gezdiğiniz gördüğünüz yerleri yorum kısmına bırakmayı unutmayın!! Kendinize cici bakın HOŞÇAKALIN!!! 🙂

MrvsDaily.

12.10.2017

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir