Öneri

Kuruyan Rimeller için Harika Çözüm

26 Ekim 2018

Kuruyan rimeller hepimizin aslında ortak sorunu. Eğer sizin de severek kullandığınız ancak çabuk kuruyan rimelleriniz varsa tam yazısına denk geldiniz. Bu yazıda bir çok farklı rimel için denediğim ve sonucundan oldukça etkilendiğim bir çözümden bahsedeceğim. Kuruyan rimeller için farklı bir çok yöntem mevcut ancak bu kadar hızlısını daha önce duymamıştım. Lens solüsyonunu hepimiz duymuşuzdur. Eğer ki bilmeyenlerimiz varsa size kısaca şunu söyleyeyim, göz yaşının yapısına en yakın şeydir lens solüsyonları dolayısıyla kullanmanızda hiç bir sakınca bulunmuyor. Peki ne yapılacak bu lens solüsyonuyla??? Kuruyan rimellerinizin içerisinize yaklaşık 6-7 damla kadar bu lens solüsyonundan damlatıyor sonrasında ise yavaş bir şekilde kapatıp 1-2 dakika bekliyorsunuz gerekirse çalkalama işlemine de başvurabilirsiniz bu yöntem rimel içerisinde illaki bir işe yarayacaktır. Sonrasında tekrar rimelinizi açıyorsunuz ve sonuç harika!! Tek kelimeyle HARİKA!! Rimeliniz ilk aldığınız günkü haline dönüyor desem sanıyorum ki abartmış olmam. Yazımın biraz daha sizi ikna etmesi için 3 farklı kuruyan rimelim için bu işlemi gerçekleştirdim aynı zamanda da fotoğraflarını çektim. Bunlardan bir tanesini buraya koyuyorum şuan. Soldaki görsel lens solüsyonu eklenmeden öncesi sağdaki ise lens solüsyonu eklendikten sonrası.Yine de bu fotoğraflardan çok belli olmuyor derseniz de instagram hesabımda ayrıntılı bir hikaye atmıştım onu da profilime sabitledim dilerseniz oraya da bakabilirsiniz-kullanıcı adım @mrvsdailyy –

Bu tarz kolay yöntemler ile hayat kurtaran ayrıntıları seviyorum. Bir rimel için gerekirse 10 lira gerekirse 100 lira verin hiç farketmez bir anda kuruması maalesef ki üzücü dolayısıyla bu yöntem sizin ve kirpikleriniz için hayat kurtarıcı diyebilirim. Bundan sonra gönül rahatlığıyla kullandığım her kuruyan rimel için uygulayacağımı da söyleyebilirim. Kullandığınız lens solüsyonunun markası önemli değil. Ben bu uygulama için Bioture markasının lens solüsyonunu kullanmıştım.

Yazımı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Eğer ki siz de bu yöntemi denerseniz ya da daha önce denediyseniz aşağıya yorum olarak bırakır mısınız ??

instagram hesabıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kendinize çok çok cici bakın, diğer yazılarım için de bloğumu takibe alabilirsiniz. Şimdilik hoşçakalıııın!!

MrvsDaily.

MerveAtik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir