Genel | Öneri

Loreal Paris Tonik İncelemesi

13 Ekim 2018

Uzun zamandır aslında aradığım şeylerden en önemlisi de yüz temizleme işleminden sonra cildimde bulunan gözenekleri sıkılaştırması ve küçültmesi amacıyla kullanmak için bir tonikti. Sıradan bir tonik arayışında değildim. Özellikle karma bir cildim olduğu için cilt tipime uygun tonik bulmam da bir o kadar zorlaşıyordu. Ve dikkat ettiğim en önemli nokta ise gül özlü bir şeyler olmasıydı. Bu süreçte gözüme kestirdiğim her markayla alakalı araştırma da yapıyordum ancak Loreal Paris markasına ait bu toniği görür görmez karma ciltlere de uygun olduğunu görünce direkt aldım gelin biraz size nasıl sonuç verdiğinden bahsedeyim.

Gül’ün cildi yumuşatacağı, lotus’un ise cildi dengeleyerek koruyacağı söyleniyor. Cildi ciddi anlamda ferahlatıyor aynı zamanda da oldukça yumuşatıyor bebeksi bir his sağlıyor. Ben her gece yatmadan önce yüzümü temizledikten hemen sonra bir pamuk yardımıyla yüzümün her yerine, göz çevrem hariç, uyguluyorum. Sonrasında cildimde kalan nemlilik geçene kadar parmaklarımla yüzüme masaj yapıyorum.

On günlük gözlem sonrası izlenimler;

Açıkcası loreal paris markasının yüz ürünlerine biraz ön yargılıydım daha önceden yaşadığım bir sorun yüzünden ama bu sefer de denemeye ve bu ürüne bir şans vermeye karar verip 10 gün boyunca kullandım(dipnot devam edeceğim kullanmaya). Ben bu toniği oldukça başarılı buldum. Yüzümü hem pürüzsüzleştirdi hem de parlaklık verdi. Yani aslında öne sürdüğü vaatleri gayet başarılı bir şekilde yerine getirdi. Bende sivilcelenme ya da herhangi bir reaksiyona sebebiyet vermedi. Yapısı ise biraz kolonyayı anımsattı bana. Kokusu ise efsane!!! Tek kelimeyle anlatacak olsam sanırım BAYILDIM olurdu. Kullanmaya devam edeceğim için ara ara instagram hesabımda size açıklamalarda bulunurum dilerseniz @mrvsdailyy ismiyle bulabilirsiniz beni.

Diğer yazılarımdan haberdar olmak için bloğumu da takip etmelisiniz.

Aynı zamanda farklı yazı önerilerinize de açığım. İncelememi istediğiniz başka ürünler de varsa aşağıya yazabilirsiniz.

Kendinize cici bakın hoşçakalın!! 🙂

Merve ATİK.

MrvsDaily.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir