Genel | Öneri

Saç Bakım Ürünleri | Favori Üçlü

7 Şubat 2018

Uzun zamandır ürün yorumu yapmıyordum ve bu defa saç bakım ürünleriyle geldim. Ayrıca yazımın başında da şunu söylemek istiyorum kii kesinlikle oldukça uygun fiyatlı ürünler kullanıyorum ve fiyatına oranla çok çok başarılı olduklarını düşünüyorum..

Videoda da biraz açıkladığım gibi öncelikle saç açıcı sprey ile başlamak istiyorum söze.. Totex markasına ait bu güzel mi güzel ürün benim saçımda bile işe yarıyorsa herkesin saçında işe yarar diyorum nokta net. Ürün hem işlevsel açıdan oldukça başarılı hem de koku açısından. Kokuya oldukça çok önem veren biri olarak bu ürünün kuşkusuz ki en sevdiğim özelliği tabi kide kokusu.. Kokusu ve işlevselliği dışında kesinlikle bir çok markaya oranla yapış yapış bir hissiyat yaratmıyor. Ben yaklaşık 2 şişe bitirdim ve oldukça da bereketli bir ürün olduğu konusuna kesinlikle değinmem gerekiyor diye düşünüyorum..

İkinci ürün olarak bahsedeceğim argan yağı hayatımda kokusuna bayıldığım nadir saç bakım ürünlerinden biri ayrıcaaa favori saç bakım ürünüm diyebilirim kendisi için. Bu ürün olmadan seyahat bile edemiyorum gerisini siz düşünün derim. İşlevselliğine gelecek olursak eğer, çok az bir ürünü alıp saçımızın özellikle uçlarına uygulamamız yeterli oluyor ve de bu üründe oldukça bereketli bir ürün bir şişesi yaklaşık bir yıl gidiyor(ki bu iki günde bir saçını yıkayan benim için bile geçerli siz düşünün..)

Vee gelelim son ürünümüze aslında ikinci ürün ile benzer bir ürün kendisi ama hem argan yağı hem de keratin içeriyor marka Zen’e ait bu ürün. Kokusu yine başarılı ve de böyle yapış yapış his vermiyor. Aslında bu ürün duş sonrası kullanıma uygun ancak ben duş sonrası zaten bir argan yağı kullandığım için bu yağı haftada üç gün duş öncesi kullanıyorum saçımın uçlarına uygulayarak yaklaşık 15-20 dakika kadar belki de yarım saat kadar bekliyorum. Sonrasında da saçımı yıkıyorum ve sonuç uzun süreli kullanımda etkileyicii diyebilirim!!! 🙂

Uzun süredir değiştirmeden kullandığım saç bakım ürünleri bu şekilde. Ekstrem bir durum olmadığı sürece de değiştirmeyi düşünmediğim ürünler kendileri. Tabi ki de saç tipinden tipine değişiklik gösterir etkileri ancak ben kendi saç tipime orta yağlı dersem ve de aynı ürünleri kullanan ablamın saçları da yağsız dersem bir çok kişiye hitap edecek ürünler bunlar.

Umarım yazım hoşunuza gitmiş ve birazda olsa sizlere bilgi verebilmiştir saç bakım ürünleriyle alakalı. Saçlarına çok önem veren biri olarak şiddetle tavsiye ettiğim ürünler kendileri. Bir çok yerden temin edebilirsiniz diye düşünüyorum ancak Denizli’de yaşıyorsanız depo mağazalarından temin edebilirsiniz. Depo mağazasının sahipleri oldukça ilgili ve alakalı kişiler. Soracağınız her türlü soruya cevap bulabilir aynı zamanda satın alacağınız ürünleri de bir çok mağazaya oranla daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Ayrıca Denizli’de çok fazla yerde bulunmayan(belki de hiç bir yerde bulunmayan) gabrini kozmetik markasına da bu mağazadan ulaşabilirsiniz.

Kendinize iyi bakın şimdilik hoşçakalın! 🙂

İnstagram için; MrvsDailyy

MrvsDaily.

07.02.2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir