Moda/Fashion

Şimdi Alışverişin Tam Zamanı | İNDİRİMLER

18 Ağustos 2017

Yazın bitimine az bir zaman kala (Tabi ülkemiz şartalarında eylül sonuna doğru anca biter..) her yerde İNDİRİM yazılarını görmüyor değilizdirr..!! Peki sezon ortasında ürün fiyatları oldukça yüksekken bizi almaya iten şey neydi ? Size bir anımı anlatmak isterim aslında aynı anıyı her sezon benimle birlikte yaşayan onlarca insan olduğunu biliyorum! Her yaz olduğu gibi bu yaz da Penti çok güzel plaj ürünleriyle karşımızdaydı.. Bende sezon ortası hem ihtiyaçtan hem de alışveriş sevgimden olsa gerek gittim 3 parça ürün aldım! NEDEN 3 PARÇA ? çünkü cazip, çünkü 3 parça alana %25 indirim var ! İşte bu yüzdeeeen gittim 3 parça ürünümü aldım. Yaklaşık 1buçuk ay öncesinde yaşanan bir olay.. Şimdi ise Penti %70 indirime girmiş!! 70 liraya aldığım bikini üstüne 20 lira 30 lira yazmış ! Ben hüzün yaşamayayım da kimler yaşasın?? Bu durumda olan herkes yaşasın bence 😀

 

İşte bu yüzden acele etmeyin! Bir sezon önceden alın ihtiyaçlarınızı. İndirimleri bekleyin, ne bileyim göz göre göre yapmayın kendinize bunu! Şimdi duyar gibi oldum içinizden diyorsunuz demi kelin kendi ilacı olsa kafasına sürer. Ama inanın bundan sonra bu konuya bizzat dikkat edeceğim.

Tam da bu sebeplerden dolayıııı alışverişin tam zamanı!! Penti, KOTON, h&m.. ve daha fazlasında istemediğiniz kadar indirim var çok geç kalmadan koşun!!

Vee unutmadan söylemek istiyorum modanın hiç bir zaman çok pahalı kıyafetler olduğunu düşünmeyin. Dediğim gibi indirimleri takipte kalın ve de mantıklı alışveriş yapın. Yakın zamanda mantıklı alışveriş ile ilgili de bir yazı paylaşacağım takipte kalın!

İndirimleri takip etmek istiyorsanız sizi instagram hesabımın story kısmına davet ediyorum gördüğüm her indirimi sizinle paylaşıyor olacağım.!

Yazımı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ediyor ve de sizinde bu konu hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak bekliyorum. Kendinize cici bakın sağlıcakla kalın!! 🙂

MrvsDaily.

18.08.2017

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir