Makyaj/Make Up | Öneri

Sleek i-Divine Palette | Oh So Special | İnceleme

21 Şubat 2018

Merhaba! Uzun zamandır beni takipteyseniz özellikle instagram videolarımdan da görebileceğiniz üzere farlara karşı özellikle farklı renklerde ki farlara karşı oldukça çok ilgim var. Alıp bir yana koymak değil de alıp hunharca kullanmayı ciddi ciddi seviyorum.. (Bazen kendime sormuyor değilim neden bu kadar patlayan renkleri kullanıyorsun? diye..)

Makyaj biz kızlar için mükemmel bir olay değil de ne kii? Göz altların bugün çok mu çökmüş hooop hemen kapatıcı sür ve geçtiii! Ya da yüzün çok mu solgun hemen bir allık iki far bir rimel al sana harika bir görünüm! 🙂 Bu dediklerimi yanlış anlamayın her günde çıkıp fondöten sürmeyin ! Ben anca instagram videolarım için ve de çok özel günler için kullanıyorum.. Çok fazla bıt bıt ettin artık palete geçer misin acabaaa ? dediğinizi duyar gibi olduğum için başlıyorum anlatmaya!!!

Tam tamına 12 renk içeren bu mükemmel palet.. Iıım bir saniye neresinden başlayacağımı bilemedim..

Pigmentasyon: Aldığım bir kaç palette bu üzücü sorunla karşı karşıya maalesef ki kaldım. Alırken inanılmaz bayılarak aldığım ancak eve gelip denediğim an pigment konusunda beni hüsrana uğratan paletler.. Ancaaak bu palet kesinlikle çok başarılı bir pigmentasyona sahip. Uzun süre dayanacak bir palet kendisi..

Kalıcılık: Bazlı ya da bazsız farketmez gün içerisinde yaklaşık 10 saat gözümde kaldığı zamanları hatırlıyorum, gerçekten eve geldiğimde makyajım hala duruyor ve sabit bir şekilde yani çizgilere dolma da yapmadan kalıcılığını koruyor.. Ancak şöyle bir tavsiyede bulunmak istiyorum.. Eğer ki far uygulamasını baz kullanarak yaparsanız hem kalıcılığını arttırmış olacaksınız hem de pigmentasyonunu yükseltmiş olacaksınız..

Dağıtma Sorunsalı: Birçok far paletinde, farı karıştırarak buğulu bir görünüm elde etmek istediğimiz zaman maalesef ki dağıtma konusunda sorun yaşıyoruz ancak bu paletteki her bir renk, dağıtması inanılmaz kolay bir yapıya sahip.. Çok çabuk sabitlenip sizi üzmüyor bu güzel palet..

Fiyat skalası: İndirimsiz fiyatı yaklaşık 50-55₺ arasında, ancak canım gratis oldukça çok indirim günü ilan ettiği için bu fiyat aralığı üzerinden %40-50 indirimli hallerinde çok daha uygun fiyatlara bulunabiliyor(tabi elinizi hızlı tutar ve tükenmeden yakalayabilirseniz.)

Özelliklerinden de anlayacağınız üzere gayet başarılı, kullanışlı ve güzel bir ürün kendisi.. Sleek markasına ait bir çok far paletini deneyimlediğim kadarıyla hepsinde aynı özelliklere rastladığımı dile getirmek isterim. Aynı zamanda eğer siz makyaja yeni başlıyorsanız ve hem biraz farklı tonlar istiyor hem açık hem de koyu tonları bir arada içersin istiyorsanız, alacağınız bu far paletinin gayet uygun ideal bir palet olacağını dile getirerek yazımın son cümlelerini yazmak istiyorum. Bu palet ile yapmış olduğum makyajın videosu instagram hesabımda mevcut dilerseniz buraya tıklayarak instagram hesabıma geçiş yapabilir ve sleek paletine benzer bir çok paletle yaptığım makyaj videoalarına da ulaşabilirsiniz. Yazımı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

Umarım bu yazı sizlere yardımcı olabilmiştir. Düşüncelerinizi aşağıda yorum olarak benimle paylaşmaktan çekinmeyin lütfen.. Yapacağınız her yorum çok değerli.

Kendinize iyi bakın şimdilik hoşçakalın!! 🙂

MrvsDaily.

21.02.2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir