Makyaj/Make Up | Öneri

Tırnak Modası | Değişen Trendler ve Oje Önerisi

2 Ekim 2017

Modanın dilinden her ne kadar anlasak bile zaman zaman değişimini yakalamak zor olabiliyor. Her şeyde olduğu gibi tırnakta da moda sürekli değişiyor. Geçen senenin mat pastel tonları ve neon renklerinden sonra, kıyfetlerden makyaja her alanda görmeye yeni yeni alıştığımız metalik renkler bu sefer ojelerde boy göstermeye başladı. Rahatsız olanlar lütfen sağdan çıksın.. Metalik renkler sanki her alanda avazları çıktığı kadar bağırıyor gibi, işin aslına gelecek olursak eğer nereye koyarsak da oldukça yakışıyorlar(Naçizane düşüncem..)..

Neredeyse çoğu güzellik markaları da bu akıma kapılmadan bu sezonu kapatmıyor ve devamı da gelecek gibi görünüyor(Bence gelmeli hiçte fena olmuyorrr.).

Oje sürmeyi ve tırnaklarıma bakım yapmayı çok seven biri olarak yeni markaların çıkardığı ojeleri denemeyi, alıp evin bir köşesine koymayı ve onların orada durmasıyla bile mutlu olmayı çok seven bir insanım. Deneyimlerin sonucunda ise bir çok markayı açık ara geride bırakan bir markayla tanıştım ki içimden dediğim tek şey BU ZAMANA KADAR BU MARKANIN OJELERİNİ NASIL OLUR DA KEŞFETMEM?! Gerek yakın çevremde gerekse güzellik bloğuna sahip bir çok kişinin görüşlerinde ve de kendi deneyimlerimde anladığım en büyük sıkıntı şu, hepimiz sürdüğümüz ojelerimizin çok kısa bir süre içerisinden aşınması,çıkması,soyulması gibi gibi sorunlardan muzdaribiz(Muzdarip kelimesindeki p b oluyor mu ? Neyse konumuza dönelim ama aranızdan bilenleri de yoruma alalım lütfenn!!).

Rimmel London! Evet yanlış duymadınız rimelleriyle, kapatıcılarıyla, pudralarıyla meşhur olan o güzel marka! Öyle güzel ojeler çıkarmış ki kalıcılığı konusunda size 7 gün gibi “hadi canım!” diyeceğiniz bir zaman verebilirim. İnanmayanları bu sefer sağdan çıkmaya değil de deneyimlemeye davet ediyorum nasıl fikir ? Bu zamana kadar flormar ojeleriyle barışık olmama karşılık son zamanlarda içeriklerinin değişmesiyle mi yoksa benim tırnaklarımla alakalı bir durumdan dolayı mı bilmiyorum ama oldukça sıkıntı yaşıyor sürmemden bir gün sonra dahi soyulmalar yaşıyordum. Yani anlayacağınız rimmel london markasına ait bu güzel ojeler bana ilaç gibi geldi darısı sizin başınıza.

Son olarak fiyatları da oldukça uygun. Küçüklerinin fiyatı 3₺ büyüklerinin ise 3.50₺ Watsons mağazalarında bulabilirsiniz..

Ayrıca tırnaktaki görünümlerine da tek kelimeyle bayıldım!!

Bir sonraki yazılarımda görüşmek üzere. Eğer deneyimlerseniz ya da daha önceden denyimlemişseniz sizleri yorum kısmında bekliyor olacağım. Kendinize cici bakın şimdilik hoşçakalın!! 🙂

MrvsDaily.

02.10.2017

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir