Makyaj/Make Up | Öneri

Wet n Wild | Coverall – Primer Base De Teint | İnceleme

22 Mart 2018

Bu inceleme yazılarına ben bayılmaya başladım kaldı ki son yazılar sürekli inceleme olarak geliyor.. Ama bence sizde sevdinizz. Sevdiniz mi ? Düşünceleriniz bana bir şekilde iletirseniz çoook sevinirim. 🙂 Geçelim yazımızın konusu olan bu uygun fiyatlı baza..

Kullanım Şekli: Ben tamamıyla kendi kullanım şeklimi size anlatacağım, öncelikle ben makyaj yapmaya başlamadan önce cildimi çok ağır olmayan ve içerisinde yağ bulundurmayan bir yüz kremi ile nemlendiriyorum, göz çevremi ise eğer ki ağır makyaj yapacaksam daha yoğun bir krem ile, hafif makyaj yapacaksam da normal bir göz çevresi kremiyle nemlendiriyorum. Sonrasında krem yeterince emildiğinde fındık büyüklüğünde olacak şekilde bazı alıyorum ve de tüm yüzüme yediriyorum. Sonrasında normal kullanımında 3-5 dakika bekleyip ten makyajımızı o şekilde yapmamız gerektiği söyleniyor bende bu süreç içerisinde göz makyajımı yapıyorum. Sonrasında da ten makyajıma geçiyorum.

Cilde Verdiği Hissiyat ve Ciltte Duruşu: Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu bazın oldukça çok seveni var ve her cilt tipi için elbette ki farklı sonuçlar oluşturacaktır, kendi cilt tipim ise karma bir yapıya sahip T bölgem yağlı olmasına rağmen dudak çevrem oldukça kuru bir yapıya sahip.. Ürünü yüzüme uyguladıktan bir süre sonra dudak çevremde oldukça bir kuru görünüm oluşuyor aslında oldukça nemli ama pul pul bir görüntü oluşuyor. Eğer ki kullanacağım ten ürünü nemlendirici özelliğe sahipse bu sorun kesinlikle aşılamayacak bir durum değil. Ancak kuru bir ürün kullanıyorsam maalesef ki görüntü beni rahatsız edecek boyutta oluyor.

Kokusu: Rahatsız edici bir kokusu yok. Ancak güzel bir kokusu da yok. Yani kısacası bir kokuya sahip değil..

Vaatleri ve Yerine Getirdikleri: Aslında bakılırsa bu baz bize birden çok konuda vaat vermekte örneğin; çizgileri doldurma ve gözenekleri küçültme gibi gibi ancak maalesef ki bahsettiği bu vaatleri yerine getiremiyor. Ancak iyi yanı da var ki vaat olarak sunmadığı makyajın kalıcılığı konusunda bir çok baz ile yarışır nitelikte.. Gün sonunda fondöten sebebiyle ciltte oluşan o ağırlık ve yağlılık hissiyatı bu baz sayesinde ortadan kalkıyor.. Tüm yüze uygulamadan ziyade daha çok yağlı bölgelere de yoğunlaşarak kullanımda bir yöntem olarak söylenebilir(ki benim gibi karma cilde sahip insanlar için de en doğru kullanım şekli olacaktır diye düşünüyorum.)

Son Yorumlar: Ürün fiyatı 15-20 lira civarında (indirimlerde oldukça uygun fiyatlara da bulabilirsiniz). Maalesef ki üründe güneş koruması mevcut değil. Ancak en can alıcı noktası, hayvanlar üzerinde test gerçekleştirilmeden üretilmiş bir ürün aynı zamanda markanın peta sertifikası var.(benim gibi hayvanları korumaya yönelik oldukça duyarlı olmaya çalışan ve bu konuda hassas olan kişiler için bu ayrıntıyı da buraya bırakmak istedim.) Ürün orta ayarda başarılı bir ürün, piyasada baz konusunda oldukça iddialı markalar elbette ki var ancak uygun fiyatlı olarak önerebileceğim bir üründü umarım yorumlarım sizlerin ürün hakkında ki fikirlerine biraz daha şekil verebilmiştir. Yazımı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ediyorum bir sonraki inceleme yazılarında görüşmek üzere kendinize cici bakın.. 🙂

Ayrıca sizlerde bu ürün hakkındaki deneyimlerinizi burada paylaşabilirsinizzz 🙂

Unutmadan instagram hesabım için tık tık…

MrvsDaily.

22.03.2018

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir