Makyaj/Make Up | Öneri

Wet’n Wild Comfort Zone Far Paleti | İnceleme

11 Ekim 2017

Farlara karşı koyamama hastalığı olabilir mi acabaa? Çünkü eğer varsa büyük bir olasılıkla o hastalığa fazlasıyla yakalanmış bulunmaktayım. Almayacak dahi olsam gidip bir genel bakınmayı çok seviyorum(Özellikle far paletlerine özellikle!!!).. Lafı çok uzattığımın farkındayım..

 

Bugün çok çok çok…çok güzel bir paletle karşınızdayım evet daha alalı 2 gün oldu evet daha bir kere kullandım ama gün içerisindeki davranışlarından tutun da farın yapısına renklerine kadar her şeyi bu süreçte gözlemleyebildim. Bu palette toplam 8 renk var. Ve genel olarak bakıldığında aslında daha çok sanki gece makyajına yakın tonlar desek bile aslında paletin öyle olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Eğer ki yeni yeni makyaja başlıyorsanız ve öyle bir palete devasa paralar yatırmak istemiyorum beni hem günlük hayatta hem de özel günlerde gece makyajlarında kurtarsın diyorsanız bu palet tek kelimeyle sizin kurtarıcınız olabilir.

Kalıcılık&Pigment

Ben far kullanımlarımda her zaman bir baz uygulamasında bulunduğum için gün içerisindeki kalıcılığını bazlı uygulamalara göre yorumlayacağım. Oldukça başarılı bir kalıcılığa sahip olan bu palet fiyatına oranla oldukça iyi iş çıkarıyor gerek pigment açısından gerek kalıcılık açısından.

Hangi Marka Farlara Muadil ?

Yazımın başından beri çok başarılı diye bahsedip duruyorum ya alın sizlere kanıtı!!! MAC markasına ait farlara muadil olarak da gösterilen bir far paleti kendisi.  Örneğin; Şeftalimsi renge sahip olan far MAC markasının All That Glitters isimli farına muadil gösterilmekte. Sol en başta bulunan açık renk far ise MAC Dazzlelight farına muadil.

Fiyat Değerlendirmesi

Sanıyorum indirimsiz hali 26-27₺ civarında önceden daha uygun bir fiyata sahipken bir süredir bu fiyatta diye biliyorum. Ama eğer ki indirimleri takip ederseniz gayet uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Şu sıralar Gratislerde 25₺ ve üzeri alışverişlere sadece 13.25₺ koşun!!! Ayrıca kalıcılık ve pigmentler hatta ve hatta muadil gösterildiği markada göz önünde bulundurulursa 26₺ bile hakettiği bir fiyat naçizane fikrim.

Paket Kalitesi

Öyle oldukça yüksek kalitede bir paket yapısına sahip değil ancak idare edebilecek bir paketlemeye sahip. Önemli olan farın işlevi!!!! 🙂

Bu satırlarda artık yazımın sonuna gelmekteyim. Oldukça başarılı bulduğum ve bol bol tavsiye edeceğim güzel bir palet oldu benim için. Sizde eğer bu palete sahip değilseniz ve de bu tonlara ihtiyacınız varsa koşun ve kapın bir tane!

Kendinize çok çok iyi bakın bir sonraki yazılarda görüşmek üzere! Ayrıca İnstagramda daha aktif olduğumu da unutmayın oradan da takip edebilirsiniz 🙂 —-> Mrvsdailyy

MrvsDaily.

11.10.2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir