Genel

Yeni Yıl Dileklerim

21 Aralık 2020

Yeni bir yılın başlangıcına on gün kaldı.. Kendime söz verdim bu yazıda negatif bir cümleye bile yer vermeyeceğim. Pozitif enerji dolu bir yazı olmasını istiyorum. Hadi başlayalım.

Yeni yılda yapmak istediğim o kadar çok şey var ki size hepsini teker teker anlatamam bile. Hepsi için geçmişten ve hiç yaşanmamış gelecek güzel günelerden enerji alıyorum. Bu yaşıma kadar aldığım her karar için iyiki demeyi bildim. Sonucu hüsranla bitenler bile eminim hepimize bir ders verdi ve daha güzel şeylere vesile oldu. Yaşadık hepimiz öyle anları, sen de biliyorsun. Nasıl düştüğün yerden kalktın ya da yüzüne kapanan kapının ardında nasıl da sana uygun olmayan şeyler var sen gördün. Ve kapanan her kapının alternatifi karşına çok geçmeden çıktı. Belki üniversite sınavın kötü geçti, istediğin yere gidemedin. Belki de çok çabalayıp girdiğin bölüm seni ve hayallerini tatmin etmedi ve bırakıp hayallerine koştun. Konu her ne olursa olsun buradayız hepimiz. Şu andayız, şimdideyiz. Ne geçmişte ne de gelecekte değiliz. Anı yaşamak cümlesi bu yüzden var. Günümüzde yaşadığımız ve artık globalleşmiş olan sorunların hepsi bana da sana da bir şeyler katıyor ama belki de şu an farkında değilsin. Gel bunun farkına varalım. İnan bana farkındalık çok şey ifade ediyor insan hayatında. Haftasonları tek başıma kaldığım karantina hatta 14 gün boyunca covid+ olmamdan dolayı kaldığım karantina bana o kadar çok şey kattı ki. Oturup hiç üzülmeye fırsat bulamıyorum yaşadıklarımla ilgili. O yüzden, belki de şu an kendini çıkmazda hissediyorsun ya da yolunda gitmeyen bir şeyler var, belki de aldığın yanlış bir karar farketmez, sen buradasın ve zaman şu an. Ana odaklan. Sevdiğin şeyleri, yapmak istediklerini düşün ve yeni yılı tam olarak böyle karşıla. İster tek başına karantinada ister ailenle bir arada istersen ailen gibi hissettiğin insanların yanında istersen de sevgilinle. Karşıladığın yıl sana ve sevdiklerine güzel anlar katacak eminim. Ben de yeni yılda güzel bir dilekle sana bir hediye hazırladım. Detaylarına instagram hesabımdan ( @mrvsdailyy ) ulaşabilirsin. Ama ufacık bir ipucu vereyim kapak fotoğrafı hediyelerimle alakalı fikir veriyor 🙂 Sağlıklı, huzurlu ve mutlu tüm sevdiklerinle geçecek bir sene diliyorum. Diğer yazılarımda görüşürüz.

Only registered users can comment.

  1. Gerçekten harika bir yazı olmuş. İyi düşüncelerine hayran olmamak aynı zamanda da pozitif hissetmemek elde değil. Umarım senin, benim, hepimizin öncelikle sağlıklı bir yılı olur. Gerisi gerçekten bir şekilde halloluyor ama sağlık en önemlisi. Sevdiklerimizle mutlu, huzurlu, hayatımızda istediğimiz yerlerde başarılı olduğumuz bir yıl olsun ve aynı zamanda oh be! dediğimiz bir yıl da olur umarım. 🙏😇

    1. Ne güzel bir yorum bu 🙂

      Güzel dileklerimizin bizlerle olduğu musmutlu sağlıklı bir yıl hiiiç fena olmaz gerçekten 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir