Genel | Motivasyon/Motivation

Yeni Yıl Yazısı

8 Ocak 2018

İşte bu kadar basit bir başlık.. Neden böyle basit yazdın ki? diyebilirsiniz ancak bence yeni bir yıl demek yeterince dikkat çekici zaten..

Öncelikle biraz geçtiğimiz yıldan bahsetmek istiyorum.. Geçen sene bu zamanlarda daha çok taze bir instablogger olma yolunda ilerlemek için adımlar atmış herkes gibi bende fazla fazla geri dönüş almayı hayal edip işte tamda bu sıralar umutsuzluğa uğramıştım.. O işler öyle hızlı olmuyor, öyle emeksiz olmuyor güzelim!! bu söz tamamen kendime ya da yeni blog açmak isteyen bütün kader dostlarıma.. Bir yıl içerisinde ne yapılır nasıl ilerletilir ve nasıl bir strateji izlenmeli? .. gibi gibi bir çok soru hakkında geniş geniş araştırma yapma ve de bizzat düşünme fırsatı yakalamış, sonucunda da aslında bir çok şey öğrenmiştim.. Ancak bunları uygulama konusunda ki istikrarsızlığım ise maalesef ki gelişim göstermek konusunda 1-0 mağlup oldum. İstikrarsızlığın ana kaynağı maalesef ki okulumdu.. Biliyorum üzücü her ikisini de bir arada yürütebilmem gerekirdi belki ama ben anca bu kadarını yapabildim inanın yeni başlanılan bir şey için öyle kolay olmuyor bir başka şeylerle bir arada yürütmek.. Hem benim böyle birazcık kendime sitemkar konuştuğuma bakmayın oldukça geniş bir yol aldığımı da düşünüyorum aynı zamanda.. Geçtiğimiz yıl Ocak ayının 1’inde açmıştım instagram hesabımı ve inanın şuan iyi ki diyor ve severek eğlenerek devam ediyorum.. Eğer sizde girer bir profilimi incelerseniz kendimi ne denli geliştirdiğimi gerek ürün fotoğraflarım gerek videolarımda göreceksinizdir.

2017 yılı aslında bana o kadar da uğursuz gelmedi.. Başarı dolu, azimli, istekli ve yaşam dolu olmaya devam ettim ve ne olursa olsun umudumu asla kaybetmedim.. Size de tavsiyem her şeyinizi kaybetseniz bile bir şeye karşı umudunuzu, o konuyu başarabileceğiniz hakkındaki kendinize olan güveni asla ama asla kaybetmeyin!

Yani kısaca 2017, hayatıma kim olduğunuzu bile bilmediğim sizleri, yaşamda sevdiğim şeylerle uğraşmayı ve bu konularda kendimi geliştirmem gerektiğini, birçok tecrübeyi ve de bol bol tatili, gezmeyi kattı..

Peki ya 2018..

2018’den beklentilerim 2017’den beklediğim şeylerden daha fazla.. Daha fazla yeri görmek, daha fazla kitap okumak, sosyal medyada bazı şeyleri daha fazla geliştirebilmek, mümkünse mezun olmak, ve şimdi burada söylemeyeceğim ama genel olarak demem gerekirse her konuda başarılı olmak istediğim bir yıl.. Tabii hepsinden önce sağlık..

Beni bıraksanız sabahlara kadar yazar sizleri bol bol sıkarım ancak yeni bir yıl için kısaca anlatmak istediklerimi size bu şekilde özetlemeye çalıştım.. Aaaa unutuyordum bu yıl içerisinde mümkünse istikrarlı bir şekilde yazılarıma devam edeceğim sizlerde benim kaleme almamı istediğiniz konular olursa lütfen paylaşmaktan çekinmeyin..

Yazımı buraya kadar okuduysanız teşekkür ediyorum duruuun okumayanlara da teşekkür ediyorum belki sıkmışımdır ve çıkıp gitmişsinizdir.. Hepinizi çok seviyorum görmesem, bilmesem bile.. Bir daha ki yazıda görüşmek üzeree kendinize iyi bakın Hoşçakalın!!

 

İnstagram hesabım için tık tık..

MrvsDaily..

08.01.2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir