Öneri

Yenilerde Bugün / Kavonos

27 Temmuz 2017

Merhaba!! Sizlere çok tatlış bir instagram hesabıyla geldim.. Bir çok kişinin bildiğini düşünüyorum teraryumun ne olduğunu. Bilmeyenleriniz için şuraya bir görsel bırakıyorum..

Yanii anlayacağınız üzere küçük bir cam kabın içerisine aslında küçük görünen bir o kadar da bizleri başka bir diyara götürüp içimizin huzur kaplanmasını sağlayan eserlere teraryum deniliyor. Gerçek bitkilerle yapıldığı gibi gerçek gibi görünen ama gerçek olmayan bitkilerle de yapılmakta.. İşte içerisine isteğe göre ya da zevke göre küçük dekor ürünleri gibi gibi şeyler konularak birazda yaratıcılık ve de hayal gücüyle birlikte bu güzel sonuç ortaya çıkıyor.

 

Amaaa benim sizlere bahsedeceğim instagram hesabında işler biraz daha minimalize edilmiş ve de oldukça başarılı görünmüş. Sadeliğin hakim olduğu her şeye o kadar çok bayılıyorum kiii anlatamam. Bu yüzden de bu hesaba ve içerisindeki o güzel kavonoslara bayıldım. Böyle yazıyorum çünkü marka isimleri KAVONOS. Buraya linkte bırakıyorum kesinlikle girip incelemenizi hatta evinizde bir yere bu minik kavonoslardan biri için de yer açmanızı öneririm.

 

 

 

İşin eğlenceli kısmıysa bana sorarsanız hem büyüklere hem de küçüklere hitap etmesi. Yani aslında içlerine konulan objeler çocuklar tarafından oldukça hoş karşılanır diye düşünüyorum. Ayrıca her ortama her dekora da rahatlıkla uyabilecek bir görünüme ve de sadeliğe sahip.

 

 

 

Ayrıcaaa sanıyorum ki kendileri hayvan sever.. Çünkü şu fotoğrafın tatlılığına bakar mısınızz!! Şaşkın kedicik ve de bir adet kavonos..

 

 

 

Anlat anlat bir türlü bitiremiyorum tatlılıklarını.. Yaratıcılıkta sınır tanımayan bu hesabı ve de güzelim kavonosları gidin bir ziyaret edin derim. Hayatınızın maratonluğuna biraz da olsa sevecenlik şekerlik tatlılık katın ki işinizi dersinizi ya da yapmanız gereken her neyse onu severek yapabilin..

 

İnstagram hesabına ulaşabilmek için tık tık..

Bir diğer öneri yazım için tık tık..

Mrv’sDaily.

27.07.2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir