Makyaj/Make Up

YorumluYorum Şeyda Erdoğan

14 Eylül 2019

Sellam! Uzun bir aranın ardından YorumluYorum serisine bir yenisi mi ekleniyor ne ? Hem de harika bir YouTuberla mı? O zaman başlayalım.

YouTube Türkiye’de Makyaj denildiği zaman akla gelecek ilk 5 YouTuberdan biri kesinlikle Şeyda Erdoğan! YouTube içerikleri sadece makyaj odaklı olmasa da özellikle makyaj konusunda profesyonelleşmiş biri. Bebek gibi yüzü, tertemiz kalbiyle bence geldiği noktanın daha da ilerisini hakediyor ve emin ki daha güzel yerlere de gelecek. Ancak şunu dile getirmeliyim ki, ilk başlarda aşırı ön yargılıydım Şeyda Erdoğan videolarına karşı ama sonra makyaj videolarını gördükçe ve yaptığı iş birliklerine şahit oldukça Şeyda Erdoğan makyaj konusunda baya iyi be ! diye düşünmeye başladım. Ön yargımın sebebi de kitlesinin ortalama yaş skalasının biraz düşük olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Size yaptığı bir kaç makyajın fotoğrafını da bırakacağım ben gerçekten hayran kalıyorum yeteneği olduğu ve bu yeteneği gerçekten başarılı bir şekilde kullandığı açık bir şekilde belli.

Gerçekten yetenekli dememin sebebini de şuracığa bırakıyorum. Şu makyajı(sağdaki)bana yap deseler bırakın kendime yapmayı başkasına bile yapabileceğimi sanmıyorum!! Ama Şeyda Erdoğan’ı takip ederseniz bu ve benzeri makyajları sayfasında sıklıkla görebilirsiniz.

Sadece makyajıyla değil aslında bir çok yönüyle takdir ettiğim ve takip ettiğim biri olduğu için de burada, yani yorumluYorum serisinde Şeyda Erdoğan’a yer vermek istedim. Ayrıca yazımın sonuna gelirken şuna da değinmek istiyorum, arada ingilizce hikayeler atıyor. Sanırım Aksanına laf ediyorlar ama ben baya anlaşılı ve güzel buldum. Aynı zamanda İngilizce’yi çok iyi bilmediğini söylüyor ve buna rağmen oldukça rahat bir şekilde konuşuyor bu da benim çok takdir ettiğim bir yönü. (Darısı başıma!!) Son zamanlarda ise kendisine yeni bir ofis açtı. Bu ofis için yolun başı olduğunu söylüyor ve ben de böyle olduğunu düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda işlerini daha da büyüterek daha büyük ve daha başarılı işlere imza atacağı kesin! Ve bu yolda Şeyda’ya bol bol şans, başarı ve gurur diliyorum! Aynı zamanda zorluklara karşı savaşma gücü de diliyorum tabii.

Ve son olarak eyeliner’ı bu zamana kadar gördüğüm en iyi süren iki kişiden biri! Nasıl başarıyorlar bu kadar iyi eyeliner sürmeyii!! her iki göz nasıl eşit oluyor? Kafamda deli sorular. Eğer ki bu yazıyı Şeyda Erdoğan kimdir ya da özellikleri nelerdir ya da nerelidir bunları öğrenmek için açtıysanız üzgünüm ben sadece yorumluYorum ama bu bilgiler için size tam olarak şuraya bir link bırakıyorum dilerseniz bakabilirsiniz. Sevgiyle kalın..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir